III Iławskie Targi Ślubne za nami.

Kolejny raz do Iławy zawitało wiele firm, związanych z branżą ślubną, a także tłumy zainteresowanych osób. Drugi rok z rzędu targi te odbyły się w iławskiej Hali Sportowo-Widowiskowej, do której przybyło prawie 700 osób. Łącznie z wystawcami oraz osobami zaproszonymi było to około 1000 osób.

Ponad 60 firm z regionu Warmii i Mazur, ale także z Brodnicy, Grudziądza, Kwidzyna, Skórcza zaprezentowało najnowsze top trendy w branży ślubnej.

Na scenie odbywały się pokazy sukien ślubnych z iławskich salonów – Victoria oraz Diana, prezentacje muzyczne – zespołów Venus Junior, Bil oraz Bartka Kluby – głównego pomysłodawcy oraz organizatora, nie zabrakło także klasycznego akcentu – występu skrzypaczek. Przed halą można było obejrzeć auta do ślubu – od Forda, Limuzyny, Jeepa, po Garbusa lub Opla.

Z roku na rok wystawcy wkładają bardzo wiele sił oraz pieniędzy, ale przede wszystkim pomysłów w to, by ich stoiska były jak najpiękniejsze i za to jako organizator muszę ich bardzo pochwalić.

Zobacz  III Pokaz Sukien Ślubnych DIANA - III Iławskie Targi Ślubne (wideo)

Iławskie Targi Ślubne w tym roku były naprawdę obfite w nagrody – można było wygrać suknię ślubną od salonu Diana, voucher na uszycie sukni od salonu Victoria, garnitur męski od firmy Bonus MG, pokaz laserowy od Laser Wizard, sesję rodzinną oraz ślubną od IPSE fotografia, biżuterię od firmy Gold-Tom i jeszcze wiele innych wspaniałych nagród, za które dziękujemy.

Wszystko jak co roku – zakończyło się wspólnym zdjęciem wystawców a na finał w tym roku zaprezentowany był pokaz laserowy, za który serdecznie dziękujemy firmie Laser Wizard.

Wszystkie materiały związane z targami – fotorelacje oraz relacje wideo będzie można oglądać na stronach:

www.facebook.com/targislubneilawa
oraz
www.targislubneilawa.pl

Dziękuję wszystkim wystawcom oraz zwiedzającym III Iławskie Targi Ślubne.
Do zobaczenia za rok z nowymi pomysłami.

Bartosz Kluba
organizator Iławskich Targów Ślubnych

Zapraszamy do obejrzenia II-częściowej fotorelacji na naszej stronie.

Zobacz  Za tydzień II Iławskie Targi Ślubne - ponad 40 wystawców

konstal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here