Postanowili popływać po alkoholu. Jeden mężczyzna nie żyje

Tragedią zakończył się wypoczynek dwóch mężczyzn nad jeziorem Czos w Mrągowie. Ciało jednego z nich wyciągnęli płetwonurkowie straży pożarnej. Niestety mimo reanimacji nie udało się go uratować. Teraz okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają miejscowi policjanci.

Do tragedii doszło wczoraj po godzinie 16.00 nad jeziorem Czos przy ulicy Rybnej w Mrągowie. Płetwonurkowie Straży Pożarnej w Mrągowie wyciągnęli z jeziora mężczyznę. Niestety mimo reanimacji nie udało się go uratować. Jak ustalili funkcjonariusze, tego dnia 41-letni mieszkaniec Mrągowa wraz ze znajomym wspólnie spożywali alkohol nad jeziorem. W pewnym momencie postanowili się założyć, który z nich pierwszy wskoczy do wody. Po chwili jak postanowili, tak też uczynili. Z wody o własnych siłach wyszedł tylko jeden z nich. Wtedy też zauważył, że jego kompan zniknął pod taflą wody. To samo zaobserwował przypadkowy przechodzień, który zaalarmował o zdarzeniu straż pożarną.

Zobacz  Policjanci odzyskali dwa auta skradzione na terenie Belgii

Na miejsce pojechał patrol policji i straż pożarna, której płetwonurkowie sprawdzili dno jeziora Czos. Chwilę później wydobyli z wody ciało 41-latka. Mimo szybkiej reakcji służ ratowniczych finał poszukiwań niestety był tragiczny. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala. Teraz mrągowscy funkcjonariusze wyjaśnią dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KW Policji w Olsztynie

konstal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here