Przez ponad 2 lata ukrywał się w sąsiednim województwie.

Nidziccy policjanci zatrzymali 26-latka, który od listopada 2013 roku był poszukiwany przez nidzicką prokuraturę za kradzieże, włamania oraz krótkotrwałe użycie pojazdu. W tym czasie ukrywał się na terenie województwa mazowieckiego. Mężczyzna trafi do aresztu śledczego oczekując na dyspozycje prokuratora.

W listopadzie 2013 roku nidzicka prokuratura wydała zarządzenie o poszukiwaniu Krzysztofa L., wobec którego toczyło się postępowanie karne. Mężczyzna nie stawiał się na wezwania, a podejrzany był o kradzież torebki damskiej z pieniędzmi wraz z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie prawie 2,5 tys złotych, dwie kradzieże z włamaniem i krótkotrwałe użycie samochodu.

Przez dwa lat nidziccy kryminalni pracowali nad odnalezieniem poszukiwanego. Prokurator na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego na początku grudnia 2015 roku wystawił list gończy za mieszkańcem gminy Janowiec Kościelny.

Wczoraj kryminalni zajmujący się tą sprawą ustalili, że przebywa on w nas terenie województwa mazowieckiego. Wieczorem dokonali jego zatrzymania, w chwili gdy wychodził z wynajmowanego domu. 26-latek był zaskoczony i nie stawiał oporu funkcjonariuszom.
Mężczyzna jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego, gdzie pozostanie do dyspozycji prokuratora.

Zobacz  Ełk: Policjanci zabezpieczyli ponad 1,5 kg amfetaminy i marihuany.

Źródło: KW Policji w Olsztynie

konstal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here