Pociąg śmiertelnie potrącił kobietę

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło późnym wieczorem w Ostródzie. Pociąg relacji Poznań – Olsztyn potrącił przechodzącą przez torowisko kobietę, która poniosła śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (30.03.2016) około godz. 22:30. Oficer dyżurny ostródzkiej policji otrzymał zgłoszenie, że w pobliżu przejazdu kolejowego przy ul. Demokracji na terenie Ostródy pociąg relacji Poznań – Olsztyn potrącił przechodzącą przez torowisko kobietę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta przechodziła przez torowisko około 100 metrów od przejazdu kolejowego. Maszynista pociągu zauważył ją, jednak nie mógł już nic zrobić. Nie zdołał wyhamować i doszło do potrącenia.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium. Przy zmarłej nie znaleziono żadnych dokumentów i do chwili obecnej nie ustalono jej tożsamości. Kobieta, w wieku około 50 lat była ubrana w kurtkę zimową koloru siwego z napisem na metce TIFFI, miała skórzane rękawiczki koloru brązowego oraz buty, parasolkę i bizuterię widoczne na zdjęciach.
Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku i ustalają personalia kobiety.

Zobacz  Sprawca fałszywego alarmu bombowego w policyjnym areszcie

Osoby, które mogą mieć wiedzę odnośnie jej tożsamości proszone są o kontakt pod nr tel 89 642 72 01 lub 997.

Źródło: KW Policji w Olsztynie

konstal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here