Ostróda: Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia 50-latka

Policjanci z Ostródy wyjaśniają okoliczności i przyczyny utonięcia 50-letniego mieszkańca miasta. Ciało zostały odnalezione w wodzie przez mężczyznę spacerującego brzegiem rzeki. Śledczy nie wykluczają, że zanim doszło do tragedii 50-latek mógł pić alkohol.

Wczoraj (17.07.2017) kilka minut po godz. 18:00 do dyżurnego ostródzkiej policji napłynęła informacja o unoszącym się ciele na rzece Drwęcy. Ciało zauważył mężczyznę spacerujący brzegiem rzeki. Na miejscu pojawili się policjanci, a także zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. Mężczyzna służbom wskazał miejsce gdzie znajdują się zwłoki. Strażacy natychmiast wydobyli ciało z rzeki na brzeg i przekazali policjantom. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejscu przez kilka godzin pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza z technikiem kryminalistyki oraz prokuratorem. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Śledczy nie wykluczają, że zanim doszło do tragedii mężczyzna mógł spożywać alkohol.

Zobacz  43-latek odpowie za kradzież wózka dziecięcego

 

Policjanci apelują o ostrożność podczas wypoczynku nad wodą.

konstal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here