Kętrzyn: Pijana kobieta, bez prawa jazdy spowodowała kolizję drogową.

Za spowodowanie kolizji drogowej, jazdę w stanie nietrzeźwości oraz brak wymaganych dokumentów odpowie 21-letnia mieszkanka gm. Barciany. Kobieta została zatrzymana przez policjantów po tym, jak uderzyła w zaparkowany na parkingu pojazd.

Wczoraj o godz. 16.50 oficer dyżurny kętrzyńskiej policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Mołtajny gm. Barciany. Na miejsce interwencji natychmiast pojechali policjanci. W rozmowie z pokrzywdzonym funkcjonariusze ustalili, że kierująca samochodem marki BMW podczas cofania wjechała w  prawidłowo zaparkowane audi i uszkodziła samochód. Jak się okazało, 21-latka była  nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 2 promile alkoholu. Jakby tego było mało, po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz 21-latka odpowie przed sądem. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności. Nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji i jazdę bez wymaganych dokumentów..

Zobacz  Auto wylądowało w rowie, pasażerki w szpitalu

źródło: KWP w Olsztynie

konstal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here