Promil alkoholu w organizmie miała 48-letnia mieszkanka gminy Giżycko, która kierując hondą doprowadziła do zderzenia z innym autem. Kobieta straciła już prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (17.07.2017 r.) około godziny 5.30, Oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał informacje o tym, że na trasie Spytkowo – Świdry doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce zdarzenia pojechał patrol ruchu drogowego.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca hondą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzyła w jadący z przeciwnego kierunku fiata. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 48-letnia mieszkanka gminy Giżycko jest pod wpływem alkoholu. Wynik badania to 1promil alkoholu w organizmie. W wyniku tego zdarzenia, 20-letnia pasażerka hondy trafiła do szpitala na badania.

Kierująca hondą straciła już prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi jej także kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz  Przerobiona wiatrówka i kłusownictwo

 

konstal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here