Leoniszki to dom dla osób starszych. Jest to miejsce pełne ciepła, miłości, przyjaźni i spokoju. Będąc tam odczuwa się wszechobecną sympatię.

Starsze osoby zazwyczaj są osamotnione. Dzisiejszy świat leci swoim pędem, a my – aktywni zawodowo, nie zawsze możemy  poświęcić im tyle czasu, na ile zasługują.
Nikt nie chce być sam i nikt sam być nie powinien.
W domu jest całodobowa opieka. Oprócz obecności opiekunów jest również szerokie wsparcie medyczne między innymi lekarz rodzinny, pielęgniarka dyplomowana oraz psychogeriatra.

Właściciele są osobami szczęśliwymi, wesołymi tak bardzo, że ich radość udziela się wokół.
Największą radość jednak sprawia kontakt z muzyką. Pan Tadeusz – (właściciel), dostarcza wszystkim szeroki uśmiech swoimi przygrywkami na gitarze, przy których wszyscy się świetnie bawią.
Zaangażowani wolontariusze, którzy z poświęceniem i ogromnym ciepłem angażują się w pomoc, współpracę by kreatywnie spędzać razem czas.
Atmosfera przyjazna podopiecznych z opiekunami przedkłada się na zawiązane przyjaźnie.
Posiłki domowe, smaczne i przygotowywane są wdł diet dedykowane dla  osób starszych.

Okolica jest bardzo atrakcyjna. Dom Leoniszki jest położony w bajkowym miejscu – jeziora, lasy .
Plener i spokój jaki wokół się roztacza jest tak komfortowy, że nieopodal zasiedliły się dzikie zwierzęta i ptactwo. Sam dom jest bardzo jasny, czysty, świeży pachnący. Oaza

Bliscy mogą przyjeżdżać  w odwiedziny o każdej porze ile i kiedy chcą. To nieograniczone możliwości kontaktu sprawia, że jesteśmy spokojni o swoich bliskich a oni są zadowoleni bo nie pozostają ograniczeni w żadnym stopniu. Panuje tam rodzinna atmosfera. Chce się tam spędzać czas.

Wieęcej informacji na stronie www.domopiekimazury.pl

konstal
UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here